KATEGORİ MENÜSÜ

Google Harita Kaydı Nasıl Yapılır?

Bir işletmenin en olmazsa olmazlarından birisi Google Haritalarda yer almasıdır. 
Yeni işletme açacak olan bir girişmci, şahıs firması veya kurumsal şirketler, resmi işlemlere başlamadan önce, işletme adını, markasını Google arama motorlarında aratmalıdır. Bu işlem ticaret odasına ve vergi dairesine kayıt olmadan önceki aşama haline geldi.

Çünkü, firmanız adına açılmış Google işletme olabilir. Hatta patent almış olan bile olabilir. Bu sebeple, işletmeler, firmalar ilk önce seo hizmeti veren profesyonel ajanslar ile mutlaka görüşmeli,  internet altyapısı için ön bilgi almalı, web hizmetleri sözleşmesi yapmalı daha sonrasında resmi işlemlere başvurmalıdır. 

Günümüzde, internetin daha doğrusu Google' ın önemi bu kadar arttı. 

Profesyonel olarak Google harita kaydı hizmeti almak isterseniz, bizimle irtibata geçebilirsiniz.

 

One of the most essential things for a business is to be on Google Maps.
An entrepreneur, sole proprietorship or corporate company that will open a new business should search for its business name and brand in Google search engines before starting official transactions. This process became the stage before registration with the chamber of commerce and tax office.

Because, there may be a Google business opened on behalf of your company. It may even be a patented one. For this reason, businesses and companies should first consult with professional agencies that provide seo services, get preliminary information about the internet infrastructure, make a web services contract, and then apply for official procedures.

Today, the importance of the internet, or rather Google, has increased so much.

If you want to get Google map registration service professionally, you can contact us.